V hlavní roli: kvinta a vejcomet

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 20. září 2016Zobrazeno: 9963×Zařazení článku: aktuality
Adapťák Mladočov
Adapťák Mladočov

Nezáleží na tom, kde jste, ale s kým jste! Tímto heslem jsme se řídili po celou dobu našeho kurzu. Měli jsme za úkol nasbírat co nejvíce zážitků, stmelit kolektiv a užít si radostně volné chvíle na Mladočově. Po rychlém přesunu na místo určení jsme se za letního počasí vykoupali v bazénu a poté nás čekal program plný aktivit v lesním prostředí.

Na chvilku jsme zapojili mozkové závity při hrách rozvíjejících naši pozornost a pak přišly hry, ve kterých jsme mohli naplno projevit své pohybové dovednosti. Válka lodí, při které bylo nutné zaměřit cíl a loď i s posádkou potopit zásahem molitanovou koulí, byla jen začátkem. Házení vajíčkem ve dvojicích, válka týmů v lese o vlajky, boj se štíty a palicemi, hra s vejcometem a noční hra byl další program, který nás provázel celé středeční odpoledne i večer.

Čtvrteční den jsme začali v rytmu tance a krásného počasí. V hlavní roli byl opět bazén a aktivity utužující kolektiv 5P :-). Luštění tajenky a hledání v písmen zavěšených na stromech v lese bylo předposlední aktivitou našeho kurzu. Celé naše počínání jsme zakončili stylově - vodní bitvou :-).

Přejít do samostatné fotogalerie (28 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum