Sportovní den pro speciální školu

Autor: Ivana HynkováPublikováno: 26. června 2015Zobrazeno: 9216×Zařazení článku: aktuality
Sportovní den pro speciální školu
Sportovní den pro speciální školu

Dne 3. 6. 2015 si studenti septimy a třetího ročníku našeho gymnázia připravili „Sportovní den pro speciální školu“. Akce započala v 9 hodin, kdy na děti ze speciální školy čekalo mnoho stánků s různými aktivitami, například házení balónků, věšení ponožek, skládání čepic z novinového papíru, kreslení křídami, poznávání předmětů poslepu, ochutnávání potravin, opičí dráha, kuželky, stavění věží z kostek a podobně.

56 soutěžících žáků bylo rozděleno do 12 týmů s průvodci a všechny skupiny postupně navštívily většinu stanovišť. Na závěr se studenti společně s dětmi zúčastnili štafety, kde si předávali míč a běhali. Za účast soutěžící dostali medaile v podobě chutných sušenek, které upekly studentky septimy, a také byli odměněni balíčky s různými dárky.

Myslím, že se celá akce vyvedla, líbil se mi nápad i provedení sportovního dne, počasí nám také hrálo do karet a celkově panovala milá a přátelská atmosféra. Děti vypadaly, že se baví, a určitě to byla dobrá zkušenost i pro nás. Viděli jsme, že věci, které nám připadají samozřejmé, můžou být pro jiné velkým úspěchem. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila, a věřím, že nejsem sama.

Hana Machalová, septima

Přejít do samostatné fotogalerie (100 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum