Školní výlet 2.A

Autor: Vlasta ŠorfováPublikováno: 25. června 2014Zobrazeno: 11533×Zařazení článku: aktuality, exkurze
Školní výlet 2.A
Školní výlet 2.A

Funím. Po těle krůpěje potu. Rudnu jako rajče. Šplhám do kopce a stále za sebou slyším – „Pohni, ještě kousek, nezpomaluj!“… Byla to dřina. Zdolali jsme nespočet vrcholků, přebrodili několik řek a nachodili asi tisíc kilometrů. A to všechno ve třech dnech!

Tak by se dal popsat náš školní výlet. Každopádně po vyčerpávajících túrách nastala i zasloužená odměna v podobě palačinek, bramboráčků, zmrzliny a jiných pochutin v místních hospůdkách. Odměnou nám též byly nádherné výhledy a panenská příroda Českosaského Švýcarska. Těšil nás i fakt, že jsme si z Pravčické brány odnesli hezčí selfie než sexta :-).

Byly to čtyři dny bez učení (pro některé i bez mobilů) a s těmi, které máme rádi. Krásné čtyři dny. Čtyři dny her, sportu, kamarádství… Doufám, že nám to vydrží a za rok si turisťák užijeme stejně tak.

2.A (Druháci)

Přejít do samostatné fotogalerie (43 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum