Plavecká školní liga

Autor: Petra HanusováPublikováno: 5. listopadu 2017Zobrazeno: 5992×Zařazení článku: Tv, aktuality, soutěže
Plavecká školní liga
Plavecká školní liga

V úterý 31. 10. 2017 reprezentovali vybraní žáci primy, sekundy, tercie a kvarty naši školu v plaveckých štafetách.

Žáci bojovali ve čtyřčlenných družstvech na 4 x 50 m volným způsobem. Každé družstvo plavalo dvakrát a započítával se ten lepší čas. Atmosféra houstla, nervozita stoupala a rychlost plavců se zvyšovala. Podpora a fandění plavcům se ozývaly ze všech stran. Bazénem se nesla bojovná nálada.

Po odplavání všech štafet čekala na žáky zasloužená odměna. Žáci měli možnost využít čas pro volnou zábavu. Někteří odpočívali ve vířivce, jiní se ohřívali v sauně a další, těm co zbylo nejvíc energie, využili přístupu na tobogán a jen co tobogán sjely, už zase běželi po schodech nahoru k další jízdě.

Celé mokré dopoledne se vydařilo, a tak už se těšíme na druhé kolo této soutěže, které se uskuteční ve středu 4. 4. 2018.

Za primu plavali: Kočí Vladimír, Tláskal Tadeáš, Kmošek Matyáš, Sejkora Tomáš, Krpčiarová Valerie, Ptáčková Tina, Hegrová Daniela, Brokešová Viktorie, Paullusová Gabriela

Za sekundu plavali: Cenková Alena, Pecháček František, Dezortová Veronika, Novotná Nikola

Za tercii plavali: Brýdl Jan, Štěrba Oskar, Sršeň Jakub Jan, Novotná Kateřina

Za kvartu plavali: Dezort Matyáš, Simon Kryštof, Kunderová Klaudie, Jaklová Tereza

Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme za skvělé výkony :-)

Přejít do samostatné fotogalerie (20 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum