Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 29. června 2017Zobrazeno: 7466×Zařazení článku: Tv, soutěže
Odznak všestrannosti olympijských vítězů
Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Sportuješ? Sportujete? Děláte něco pro sebe nad rámec svých povinností?

U nás na škole se žáci z nižšího gymnázia zapojují již druhým rokem do této soutěže. Žáci v rámci tohoto projektu plní hned několik disciplín. My jsme se 24. 4. 2017 na jednu velkou akci vydali do Moravské Třebové a můžeme vám sdělit: „Byl to ale zážitek!“

Žáci z primy, sekundy a tercie byli součástí skupiny 164 žáků z celého okresu a bojovali v 5 disciplínách, každý ve své věkové kategorii. Soutěžilo se v těchto 5 disciplínách: hod medicinbalem, trojskok, skoky přes švihadlo (2 min), kliky (2 min), 5. disciplínu si žáci vybírali individuálně, a to z plavání (2 min), driblingu (2 min) a běhu na 1000 m.

Celý sportovní den jsme si všichni moc užili, bylo vidět mnoho krásných sportovních výkonů, kdy žáci povzbuzováni spolužáky bojovali jak s časem, tak i sami se sebou.

Všichni naši žáci opravdu bojovali na 100 % ve všech disciplínách a podali výborné výsledky.

Nakonec na stupně vítězů ve velké konkurenci dosáhl z primy Matěj Pecháček s 2. místem a vybojoval si postup na krajské kolo 1. 6. 2017.

V krajském kole v Moravské Třebové se 1. 6. 2017 sešlo mnoho výborných sportovců.

Matěj bojoval a vybojoval si krásné 6. místo ve své kategorii.

Všem olympionikům velice děkuji za účast a jejich výkony!

Přejít do samostatné fotogalerie (35 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum