Odpoledne v bazénu

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 31. května 2016Zobrazeno: 9701×Zařazení článku: Tv, aktuality
Odpoledne v bazénu
Odpoledne v bazénu

23. 5. 2016 jsme měli jako škola bazén jen a jen pro sebe. Ptáte se, jak se nám to poštěstilo? Štěstí při nás stálo - to ano, ale hlavně to byly nejlepší výkony našich žáků z plavecké školní ligy tříd primy, sekundy, tercie a kvarty. Odměnou nám byla 1,5hod. volného vstupu do bazénu pro třídy z nižšího gymnázia.

A co nás v bazénu čekalo? Volný program se prolínal s dvěma disciplínami. První byla štafeta tříd, kdy každý žák za svou třídu plaval 25 m volným způsobem, a druhou disciplínou byla jízda na tobogánu na čas. Štafeta byla velice vyrovnaná. 1. místo obsadila tercie, 2. místo kvarta, 3. místo sekunda a 4. místo prima. Nejrychlejší z nejrychlejších na tobogánu se stal Kuba Premauer z kvarty :-)

Vodního prostředí se všichni nabažili, užili si spoustu zábavy a již se těšíme na další podzimní akci, kdy nás čeká ještě jedno odpoledne v bazénu :-)

Přejít do samostatné fotogalerie (6 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum