Mokré superfinále aneb plavecká školní liga potřetí

Autor: Petra HanusováPublikováno: 16. května 2018Zobrazeno: 7194×Zařazení článku: Tv, aktuality
Mokré superfinále aneb plavecká školní liga potřetí
Mokré superfinále aneb plavecká školní liga potřetí

Tentokrát už jen s primou a sekundou jsme se vydali vstříc soupeřům opět do litomyšlského bazénu, abychom si poměřili síly na 50 m ve štafetovém závodě. Našimi protivníky se stali žáci škol z Vysokého Mýta, Rychnova nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Dobrušky, Dolního Újezdu a Litomyšle.

Naši žáci vložili do soutěže maximální úsilí. Nutno zmínit, že sekundáni přišli trochu indisponovaní kratší dobou, kterou měli na spánek, vzhledem k pozdnímu příjezdu v nočních hodinách z literární exkurze. Vstávání se ale nezalekli, přivstali si a do bazénu dorazili s dobrou náladou a odhodláním.

A stálo to určitě za to. Žáci si mohli po svých výkonech užít volného přístupu na všechny atrakce v bazénu. Ve vodě se objevila i další zábava, překážkové dráhy, které si školáci hojně zkoušeli. Přebíhání hladiny po deskách, přeskakování překážek, proplouvání obručemi, ale to už uvidíte na fotografiích, pokud se dobře zadíváte. :-) Energii jsme doplnili sponzorským darem v podobě Choceňského jogurtu a rohlíku.

Všem níže jmenovaným děkujeme za účast a přejeme mnoho dalších vodních zážitků.

Prima: Tomáš Sejkora, Valérie Krpčiarová, Daniela Hegrová, Tina Ptáčková, Vikča Brokešová

Sekunda: František Pecháček, Verča Dezortová, Nikča Novotná, Alena Cenková

Přejít do samostatné fotogalerie (9 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum