Minifotbal na umělce

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 13. dubna 2022Zobrazeno: 765×Zařazení článku: Tv, aktuality, soutěže
Minifotbal na umělce
Minifotbal na umělce

Dne 8. 4. 2022 se konalo na stadionu v Litomyšli oblastní kolo v minifotbale a my jsme u této akce nemohli chybět!

Naši školu reprezentovalo jak dívčí, tak i chlapecké družstvo.

V následujících řádcích se dočtete, jak naše dopoledne probíhalo :-).

Na stadionu jsme se sešly před osmou hodinou a nervozita začala trochu opadat… Dokud jsme neviděly soupeřky z Dolního Újezdu! Věděly jsme, že půjde především o to, s jakým zápalem do toho půjdeme, protože zabývat se „taktikou“ a pravidly nemá v našem případě (bez tréninku a hra jen tak pro radost) úplně smysl... Myslím, že počasí nám nakonec vyšlo krásně. Nás holky čekaly jen dva zápasy s Dolňákem. Atmosféra byla skvělá... Podruhé už jsme trochu věděly, co udělat jinak, a po první prohře 3:0 jsme druhý zápas uhrály, tedy spíš ubránily na remízu 0:0. Bylo to super... Trochu zadýchané jsme se šly převléct a doplnit energii. Nakonec jsme stihly ještě koukat na zápas kluků. Myslím, že naše povzbuzování jim přineslo štěstí, všichni jsme si dopoledne v minifotbale moc užili!

Kluci měli poněkud pestřejší program. Na ty čekalo přesně 6 soupeřů z litomyšlských škol a blízkého okolí. 2 vyhrané zápasy a 4 prohrané klučičímu týmu přinesly 5. místo.

Anežka Kličková 3.P

Přejít do samostatné fotogalerie (6 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum