Maturitní ples 2012

Autor: Ivana PulgretováPublikováno: 16. ledna 2012Zobrazeno: 11915×Zařazení článku: aktuality, kultura
Maturitní ples 2012 (foto Václav Mach)
Maturitní ples 2012 (foto Václav Mach)

V pátek 6. prosince proběhl ve Smetanově domě maturitní ples 2012. Začátek plesu patřil tradičně předtančení, a  to mladým tanečníkům z Vysokého Mýta. Po dlouhé a pečlivé přípravě už mohl přijít ten nejdůležitější okamžik večera - nástup maturantů. Nejprve velký sál zaplnili oktaváni a po krásném tanečním vystoupení byli ošerpováni svojí třídní A. Klusoňovou. Poté jsme se přenesli s našimi čtvrťáky o pár let zpět a se zaujetím sledovali téměř taneční etudu v duchu 30. let minulého století. Nástup razantně „ukončila“ jejich třídní L. Kynclová a slavnostním ošerpováním maturantů nás přenesla do 21. století, přímo do maturitního ročníku 2011/2012.

Následoval tradiční přípitek a přání paní ředitelky Ivana Hynkové, taneční sólo pro učitele a pro rodiče a potom už parket patřil všem tancechtivým, kterým celý večer hrála skupina Medium. I letos se o půlnoci šerpy zašlapaly a zadupaly do země, takže, zdá se, letošním maturitám nic nestojí v cestě.

Hodně štěstí všem maturantům! A nezapomínejte, že štěstí přeje připraveným!

Přejít do samostatné fotogalerie (176 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum