Lyžařský kurz

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 2. března 2016Zobrazeno: 10141×Zařazení článku: Tv, aktuality, exkurze
Lyžařský kurz (foto Ivana Vanclová)
Lyžařský kurz (foto Ivana Vanclová)

Začátek roku 2016 pro nás znamenal, že se blíží lyžařský kurz. V neděli 7. února jsme zkontrolovali, jestli máme potřebné dokumenty, bez kterých bychom nemohli odjet (někteří zapomněli, ale laskaví rodiče stihli přivézt), a přinesli kufry k autobusu a už jen čekali, až se odbavíme.

V penzionu jsme se zabydleli v krásných pokojích s moderním vybavením a hned jsme věděli, že se nám tady bude těch pět nocí spát jako doma. První lyžování nás čekalo v pondělí v devět hodin. Přestože sjezdovky byly místy rozježděné nebo naopak trochu bez sněhu, lyžování jsme si užili a bezpochyby bychom se ještě vrátili. Po lyžování na nás čekal oběd, potom chvíle poledního klidu a zase se obout do lyžáků a honem na svah. Někdy nás lyžování velmi unavilo, a tak jsme ihned ulehli do postele a odpočívali s neustálým počítáním minut zbývajících do večeře, zatímco jiní zase běhali po chodbách a sháněli parťáky na hraní her a povídání si, abychom trávili čas spolu a seznámili se se spolužáky z paralelky. Během kurzu nás bohužel někteří spolužáci opustili a jeli domů, ale mysleli jsme na ně až do pátku.

Děkujeme všem kantorům, kteří na nás dohlíželi a kontrolovali, abychom byli po večerce na pokojích, a tak nás nenechali zdivočet po dobu, co jsme byli mimo dohled rodičů.

Johana Edlmanová, kvinta

Přejít do samostatné fotogalerie (13 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum