Krajské kolo soutěže OfficeArena 2012

Autor: Jakub ŠmolíkPublikováno: 18. dubna 2012Zobrazeno: 9526×Zařazení článku: aktuality
Krajské kolo soutěže OfficeArena 2012 (foto Jakub Šmolík)
Krajské kolo soutěže OfficeArena 2012 (foto Jakub Šmolík)

V úterý 10. dubna se na naší škole uskutečnilo krajské kolo soutěže OfficeArena 2012. Soutěž je spoluorganizována v rámci projektu Microsoft Partneři ve vzdělávání a jejím cílem je prověřit dovednosti žáků základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií při používání základních aplikací Microsoft Office. Nejlepší řešitelé úloh krajského kola mohou postoupit do kola celostátního a vyhrát hodnotné ceny včetně notebooku.

Krajského kola se u nás zúčastnilo celkem 25 žáků z několika základních škol Pardubického kraje a plnilo zadané úlohy v aplikacích Microsoft Word, Excel a PowerPoint. Výsledky krajského kola budou vyhlášeny do 25. dubna 2012 na oficiálních stránkách soutěže.

Všem zúčastněným žákům děkuji za účast a věřím, že příští rok se do soutěže zapojí ještě více škol a zájemců o produktivní práci na počítači ze strany žáků.

Přejít do samostatné fotogalerie (25 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum