Jindřich Lněnička Mladým talentem Pardubického kraje

Autor: Jan Šlégr, Ph.D.Publikováno: 11. prosince 2017Zobrazeno: 12257×Zařazení článku: M-F-Ivt, aktuality, ocenění
Jindřich Lněnička Mladým talentem Pardubického kraje
Jindřich Lněnička Mladým talentem Pardubického kraje

V pondělí 4. prosince vyrazila i přes nepřízeň počasí výprava našeho gymnázia do Pardubic, kde proběhlo vyhlášení soutěže Mladý talent Pardubického kraje.

Mezi oceněnými žáky a studenty základních a středních škol Pardubického kraje byl i náš talent Jindřich Lněnička a můžeme říci, že se mezi oceněnými řešiteli předmětových olympiád, účastníky zahraničních soutěží, konzervatoristy a sportovci rozhodně neztratil.

Za své projekty do soutěže AMAVET a středoškolské odborné činnosti, které se v minulých letech zabývaly radioastronomickým pozorováním vodíkové frekvence a detekcí kvantovně provázaných gama fotonů, byl Jindřich po zásluze odměněn diplomem.

Ocenění studentů proběhlo ve velmi příjemném duchu, podpořeném vtipnými otázkami moderátora a přítomností jazzového kvarteta. Pro nás bylo toto odpoledne dvojnásob příjemné, protože v závěru vystoupili naši úspěšní absolventi Petr Bubeníček a Jan Král, kteří zavzpomínali na své středoškolské projekty a přítomné studenty motivovali do další práce tím, že vysvětlili, co jim práce na projektech a účast na soutěžích přinesla.

Přejít do samostatné fotogalerie (44 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum