Hra pod vysokou sítí

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 6. prosince 2015Zobrazeno: 9619×Zařazení článku: Tv, aktuality, soutěže
Hra pod vysokou sítí (foto Ivana Vanclová)
Hra pod vysokou sítí (foto Ivana Vanclová)

Ano, volejbal, to je ta hra! Čeká nás ohlédnutí za okresním kolem ve volejbale chlapců a dívek v Poličce, které se konalo 25. 11. 2015. Obě naše družstva si vítězstvím v oblastních kolech vybojovala účast v okresním kole.

V každé kategorii startovala 4 družstva a hrálo se turnajově každý s každým. Hra chlapců a dívek byla diametrálně rozdílná. U chlapců převažovala větší bojovnost a touha po ukradnutí každého soupeřova bodu. Jediný tým Svitav nám stál v cestě za vítězstvím, kdy jsme týmy z Moravské Třebové a Poličky suverénně porazili. S družstvem Svitav jsme sehráli vyrovnaný zápas plný krásných volejbalových výměn. Bohužel soupeř byl o něco lepší a chlapci skončili na 2.místě.

Hra dívek byla těžko uchopitelná. V jednom zápase dívky dokázaly prohrát v prvním setu a druhý s přehledem vyhrály. Všechny zápasy dívek byly hratelné, ve všech se objevovaly pěkné výměny, ale nakonec děvčata uhrála pouze jednu remízu a skončila na 4.místě.

Všem níže zapsaným bych ráda poděkovala za volejbalové výkony, sportovní nasazení a fair-play.

Dívky: Eliška Kopecká, Martina Tobková, Adéla Brůnová, Denisa Koukolová, Daniela Nováčková, Anička Chadimová

Chlapci: Vojta Chadima, Michal Kapoun, Michal Frank, Michal Vopařil, Dominik Štancl, Jirka Večeře, Standa Kundera, Jindra Kocián a Tomáš Rothschein.

Přejít do samostatné fotogalerie (5 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum