Florbalové okénko

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 6. prosince 2015Zobrazeno: 9439×Zařazení článku: Tv, aktuality, soutěže
Florbalové okénko (foto Ivana Vanclová)
Florbalové okénko (foto Ivana Vanclová)

Florbal. Rychlá hra měnící směr a výsledek utkání neuvěřitelným tempem. Tak bychom mohli nazvat páteční den 20. 11. 2015 v městské sportovní hale v Litomyšli při příležitosti oblastního kola 8.-9. tříd v chlapecké kategorii.

Čekal nás nelehký úkol. Tohoto kola se zúčastnilo osm škol z Litomyšle a okolí. Turnajový systém byl nabitý. Dvacet osm zápasů před námi, abychom na konci dne mohli vyslechnout z úst pořadatele jméno vítězného družstva.

Náš tým gymnázia ve složení Ondra Posel, Milan Menc, Dan Dobr, Lukáš Berger, Martin Votroubek, Ondra Háněl, Jakub Premauer, Luděk Horák a Jára Jireček se v průběhu celého dne pral jako o život. Důkazem jsou situace, které byly opravdu nezapomenutelné. Jen dvě situace s dovolením zmíním. Celý zápas naši hoši drželi vyrovnanou hru s týmem 3.ZŠ a v posledních třech vteřinách zápasu jsme inkasovali. Hned další zápas jsme si vystříleli výhru velmi emotivním zápasem, kde jsme v posledních deseti vteřinách vstřelili gól a vyhráli jsme.

Celý turnaj byl organizačně velmi dobře zajištěn. Náš tým skončil na velmi pěkném 5.místě.

Velké díky za krásné sportovní zážitky patří celému týmu!

Přejít do samostatné fotogalerie (2 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum