Den se speciální školou

Autor: Ivana HynkováPublikováno: 22. června 2018Zobrazeno: 3863×Zařazení článku: Sv, aktuality
Den se speciální školou
Den se speciální školou

Dne 14. 6. 2018 studenti tříd 3.A a 7.P uspořádali sportovní den pro několik speciálních škol v okolí, a nabídli tak jejich žákům dopoledne plné her a zábavy, které bylo letos pojato v pirátském stylu. Všichni zúčastnění se sešli v 9 hodin na školním hřišti a vzájemně se přivítali. Žáci speciálních škol se rozřadili do skupinek a během první hodiny navštívili celkem 14 stanovišť, kde si vyzkoušeli nejrůznější aktivity - od poznávání tropického ovoce po zahánění zlého žraloka s pomocí koulí na pétanque. Musíme podotknout, že všechny soutěže děti zvládly bravurně a s velkým nadšením.

Ve druhé části dopoledne se naši studenti i jejich noví kamarádi zúčastnili vodního biatlonu, a pak dokonce hledali i pirátský poklad ukrytý někde na hřišti. Před 11. hodinou došlo k završení společného dne. Dorazil i starosta města Litomyšle Radomil Kašpar, rozdal dětem diplomy a medaile a všem popřál hodně štěstí do budoucna. Tímto děkujeme všem, kteří se na této události podíleli a nějak přispěli a doufáme, že jste si dopoledne užili stejně jako děti, pro které jsme tento „den“ připravili.

Michael Šídlo

Přejít do samostatné fotogalerie (82 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum