Den se speciální školou

Autor: Ivana HynkováPublikováno: 15. června 2017Zobrazeno: 5896×Zařazení článku: aktuality
Den se speciální školou
Den se speciální školou

V úterý 13. června se nám počasí vydařilo a mohli jsme pro naše sousedy a děti z okolních speciálních škol zahájit IX. ročník sportovního dne.

V letošním roce se zúčastnilo 53 žáků speciálních škol z Litomyšle, Vysokého Mýta, Bystrého u Poličky a speciální školy Svítání z Vysokého Mýta.

Studenti septimy a třetího ročníku si pro děti připravili nejrůznější zábavné hry a sportovní aktivity, a tak se naše hřiště proměnilo na dráhu s patnácti stanovišti, kde děti předvedly svého sportovního ducha.

Když si všichni účastníci úspěšně prošli stanoviště a splnili si připravené úkoly, následovala ještě překážková dráha pro studenty gymnázia a pro naše hosty.

Doufám, že se našim kamarádům úterní dopoledne líbilo, a budeme se těšit na desátý ročník v roce 2018.

Tímto bych chtěla poděkovat svým studentům, jak se krásně na akci připravili, od pečení medailí, zajištění dárků, přípravu stanovišť až po tisk diplomů.

Přejít do samostatné fotogalerie (246 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum