CORNY STŘEDOŠKOLSKÝ ATLETICKÝ POHÁR

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 23. září 2016Zobrazeno: 13851×Zařazení článku: Tv, aktuality, soutěže
CORNY STŘEDOŠKOLSKÝ ATLETICKÝ POHÁR
CORNY STŘEDOŠKOLSKÝ ATLETICKÝ POHÁR

Krásné počasí přející atletice, 18 družstev na stadionu a sportovní nálada.

To byl den v Litomyšli, 22. 9. 2016. Naše škola ve složení 2 družstev se vydala podat co nejlepší výkony ve velké konkurenci týmů z Moravské Třebové, Poličky, Svitav, Jevíčka a litomyšlských škol.

Tak jako minulý rok se nám podařilo ovládnout koulařský sektor v podobě 1. místa Ivy Kramářové a 2. místa Davida Brýdla. Dařilo se i ve výškařském sektoru Janu Zitkovi, který překonal výšku 163 cm a skončil na děleném 3. místě.

Celý den probíhal ve sportovním duchu, naši žáci se navzájem podporovali a byli si oporou v sektorech jednotlivých disciplín. Nakonec se naše dívčí družstvo umístilo na pěkném 5. místě a chlapecké na 6. místě.

Sestava dívčího družstva:

Danča Marková (skok vysoký, 60 m), Voříšková Káťa (skok vysoký, 60 m) , Jiskrová Vendula (skok daleký, 60 m), Radiven Klára (koule), Štarmanová Gabča (20 m), Piknová Celča (800 m), Kovářová Kája (skok daleký, 200 m), Kramářová Iva (koule), Kašparová Anna (koule), Benešová Barča (200 m, 800 m), Sedláčková Barča (800 m)

Sestava chlapeckého družstva:

Háněl Ondra (100 m), Jireček Michal (400 m), Karlík Jaroslav (400 m, 1500 m), Štancl Dominik (skok daleký, 1500 m), Večeře Jiří (skok vysoký, koule), Frank Michal (skok vysoký, koule), Premauer Jakub (100 m, 1500 m), Brýdl David (skok daleký, koule), Zitko Jan (skok daleký, skok vysoký)

 

Chtěla bych poděkovat všem atletkám a atletům za jejich účast. Je jednodušší běhat sám za sebe, ale když je potřeba vytvořit tým a bojovat týmově, tak se pak pozná pravá síla kolektivu.

Díky všem!

Přejít do samostatné fotogalerie (6 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum