Časopis Lojza

Nové číslo časopisu Lojza

Nové číslo časopisu Lojza

(Vizte přiložený dokument.)

Lojza podruhé

Lojza podruhé

„Pozdě, ale přece“ – tato tradiční hláška je skutečně na místě. Takže to s námi prosím ještě zkuste – v příštím školním roce se polepšíme.

Vychází první číslo Lojzy – znovuobnoveného internetového občasníku studentů GAJ

Vychází první číslo Lojzy – znovuobnoveného internetového občasníku studentů GAJ

Nesmělé náznaky, že se blíží vydání našeho staronového časopisu, jste mohli zaznamenat v kavárnách a čajovně na nedávném Charity Day. První výtisk jste si mohli prolistovat při pití kávy, čaje či jiných pochutin a případně nám do něho dopsat svoje nápady, postřehy i kritické poznámky.

Vydání 7. čísla časopisu Lojza

Vydání 7. čísla časopisu Lojza

Po dlouhém čekání přichází z naší redakce dobrá zpráva. Po pauze je tu další číslo školního časopisu Lojza, tak neváhejte a přečtěte si, co důležitého se událo v naší škole a ve světě v uplynulých měsících. Váš Lojza :-)

Přečtete si.

Poslední Lojza je tu!

Poslední Lojza je tu!

Poslední vydání školního časopisu ve školním roce 2012/2013. Jak bylo v Rumunsku? Kolik lidí přečetlo Lojzu? A kdo je vůbec Lojzou roku? Tak odpovědi na tyto otázky v šestém čísle rozhodně naleznete. A nejen ty! Na nic nečekejte a při prázdninovém klidu se začtěte. Hezké prázdniny přeje i redakce školního časopisu.

Dva Lojzové jednou ranou!

Dva Lojzové jednou ranou!

V letošním roce Vám přinášíme předposlední vydání školního časopisu Lojza. Najdete v něm opět několik zajímavostí. Poslední zvonění, Jan Vokál, Island... a mnoho dalšího proběhlo na půdě naší školy, tak neváhejte a přečtěte si o tom v pátém čísle Lojzy. A nezapomeňte, někdo musí být LOJZOU ROKU!!!

Jak říká nadpis, máme pro vás dvě vydání. To druhé mapuje celý program Comenius, který proběhl u nás v Litomyšli. Je celý v angličtině a popisuje den po dni.

Pěknou zábavu, redakce Lojzy.

Vydání 4. čísla časopisu Lojza

Vydání 4. čísla časopisu Lojza

Nový Lojza je opět tady! A zase se v něm dozvíte mnoho zajímavých informací. Otevřete si ho a přesvědčte se sami.

Redakční tým Lojza

Vydání 3. čísla časopisu Lojza

Vydání 3. čísla časopisu Lojza

Sice se zpožděním, ale dočkali jste se! Je tu třetí vydání našeho časopisu Lojza. Co a je v něm tak zajímavého? To vám neprozradíme! Tak neváhejte a rozklikněte si následující odkaz.

Vydání 2. čísla časopisu Lojza!

Vydání 2. čísla časopisu Lojza!

Blíží se nám Vánoce a s nimi přišlo i druhé vydání našeho časopisu Lojza. A tentokrát je ještě obsáhlejší! Je v něm rozhovor s paní profesorkou Janečkovou, dokonce i rozhovor se středem vesmíru, ale také naše nová rubrika Co vy na to? nebo postřehy z Charitativního dne. Ani v tomto vydání nechybí komiks. Doufáme, že se Vám bude Lojza líbit a těšíme se na Vás po novém roce.

Krásné Vánoce a bohatého Ježíška přeje Lojza.

Přečtete si.

Vydání 1. čísla časopisu Lojza!

Vydání 1. čísla časopisu Lojza!

Už je to tady! 1. číslo našeho nově vzniklého školního časopisu Lojza je tu! A je to opravdu pecka! Můžete se těšit na rozhovor s panem profesorem Jetmarem, na článek o iPadmánii u nás na škole, na komiks a další. Více prozrazovat nebudeme. Doufáme, že se Vám časopis bude líbit a budete se těšit na další vydání.

Přečtěte si.

1
 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum