Adaptační kurz

Autor: Vlasta ŠorfováPublikováno: 18. září 2012Zobrazeno: 10136×Zařazení článku: aktuality, exkurze
Adaptační kurz
Adaptační kurz

Jako každý rok, tak i letos se na našem gymnáziu konal adaptační kurz pro primu a prváky. Uskutečnil se v Borové u Poličky, kam jsme také všichni společně i s naším pedagogickým dozorem odjeli ve středu 5. září v 9 hodin ráno. Na místě jsme se rozdělili do chatek, většinou po čtyřech. Poté už měli program primáni a prváci zvlášť.

Nastaly všemi očekávané seznamovací hry, které se z počátku mohly zdát nudné, ale časem se z nich vyklubala velká zábava. Hned první den jsme také zdolávali lanové překážky v lese, které nám všem daly docela zabrat. Večer si ještě největší odvážlivci skočili do bazénu, primáni si užívali vody a sluníčka odpoledne.

Další den jsme si všichni vyšlápli na Lucký vrch, odkud jsme se kochali nádherným výhledem, a jelikož cesta každého trochu zmohla, měli jsme po zbytek dne volnější program a spíše nenáročné aktivity.

Poslední den jsme se sbalili, a aby to nebylo primánům ani prvákům líto, zahráli jsme si dvě hry společně. Poté jsme zabalili poslední věci a adaptační kurz byl u konce.

Všichni účastníci byli řádně seznámeni a už se těšili domů na pořádnou sprchu.

Nikola Girčáková, 1. A

Přejít do samostatné fotogalerie (39 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum